fbpx

Vill du träna Life Kinetik?

Vill du träna Life Kinetik?

Det finns många utbildade Life Kinetik-tränare. Några av dem är kommersiella och erbjuder således träning i egen regi på flera orter i Sverige.

För att göra det enklare för dig att komma i kontakt med en licensierad tränare i din närhet samlar vi kontaktuppgifter till tränare på den här sidan.

Hittar du ingen tränare nära dig? Skicka gärna in en intresseanmälan så ser vi om vi kan hitta en tränare i din närhet.

Kontaktuppgifter tränare i Sverige per län

Möjligheten att finnas med här är ny och listan utökas därför successivt efterhand.

Jönköping

Aneby med närliggande städer

  • Åsa Lundquist
  • asa.lunkan@telia.com

Kronoberg

Växjö med närliggande städer

  • IDROTTSPSYKOLOGISKT CENTER AB
  • Andreas Bengtsson, Stefan Gustafsson
  • andreas@idrottspsykologisktcenter.se
  • stefan@idrottspsykologisktcenter.se

Norrbotten

Piteå

  • S.T.a.R, S. Thomson Active Rehab
  • Life Kinetik Kompetenscenter
  • Stefan Thomson, Mia Eriksson, Maria Häggström
  • info@thomsons.se
  • 0911-310 50

Stockholm

Stockholms län

  • FEEL it BETTER
  • Life Kinetik Kompetenscenter
  • Thomas Lundmark, Charlotta Kjellsdotter Åkesson
  • info@feelitbetter.se

Stockholms län

  • Hjärntränarna
  • Daniel Collin, Thomas Lundmark
  • daniel@hjarntranarna.se

Stockholms län

  • Roxa konsult
  • Rolf Oxalaryd
  • rolf.oxalaryd@gmail.com
  • 0730 790 830

Västmanland

Arboga med närliggande städer

  • Kent Viol
  • kent.viol@telia.com
  • 070-239 42 06

Västra Götaland och Halland

Göteborg med närliggande städer

  • Prima Synapser
  • Anna-Klara Larsson
  • anna-klara@primasynapser.se
  • 070-292 41 15

Göteborg med närliggande städer

  • Jan Johansson
  • jj@ledning.nu
  • 070-620 64 10

Göteborg med närliggande städer

  • Karin Almqvist
  • karin.almqvist@gmail.com
  • 072-501 19 09

Göteborg / Mölndal / Kungsbacka

  • HABITUS Träna hjärnan
  • Amelie Olausson
  • tranahjarnan@habituspt.se
  • 0735-077699

Kungälv & Uddevalla med närliggande städer

  • Jörgen Kihlström
  • jorgenk74@gmail.com

Stenungsund med närliggande städer

  • Barbro Sundberg
  • info@barbrosundberg.se
  • 070-740 20 22

Stenungsund med omnejd

  • Kurt Östman
  • kurt.bobbo.ostman@gmail.com
  • 070-846 95 00

Strömstad med omnejd

  • Alexandra Karlsson-George
  • alexandra.kage@gmail.com
  • 072-009 44 68